Buka Akaun
SlotLive CasinoSukanPromosiFree RM12VIP
Wallet sama, game lain

Bet satu match atas Sukan EZSPIN: 128% sampai RM1,288

Bola, badminton, basketball dan e-sport semua diharga atas baki MYR yang sama anda guna untuk spin, so takde apa kena transfer sebelum kick-off. Welcome sukan bayar 128% dengan cap RM1,288, payout parlay dipapar sampai RM3,200, dan turnover sukan kira 25% untuk bonus. Top up dari RM20 kat halaman wallet EZSPIN.

RM20 masuk, RM50 keluarTouch 'n GoGrabPayBoostFPXDuitNow
RM20deposit minimumRM50withdraw minimum4 minmasa cash-out biasa18+umur akaun
Coyote CrashCharge BuffaloWild Bandito
128%welcome bonus sukan
RM1,288cap bonus sukan
RM3,200payout parlay tertinggi
25%weighting turnover

Bonus sukan ada offer dia sendiri

Sportsbook ada welcome dia sendiri: 128% dari deposit yang layak, cap RM1,288. Dia lain dari match kasino 150%, so yang mana anda ambil bergantung kat mana anda nak main bukan kat peraturan yang tersorok.

Dua-dua masuk ke baki ringgit yang sama dan dua-dua clear atas turnover weighted. Sukan kira 25%, lagi slow dari reel dan lagi laju dari meja live. Table penuh ada kat promosi EZSPIN.

Parlay, dan apa slip boleh tunjuk

Parlay susun beberapa pilihan jadi satu harga, dan payout yang dipapar atas slip sampai RM3,200 kat hujung atas range kat sini. Dia maksimum yang dipapar, bukan janji pasal mana-mana slip, dan lagi panjang rantai tu lagi jarang dia jadi.

Single, handicap dan total semua diharga atas baki yang sama, dan rebate 2.2% kira turnover sukan macam yang lain. Menang ke kalah, dia bayar pukul 9 malam.

Bet satu match, lepas tu parlay

Bola, badminton, basketball dan e-sport semua atas wallet ringgit yang sama korang guna untuk spin, takde apa nak transfer dulu.

Dota 2Mobile LegendsCounter-StrikeValorant
Claim 150% sekarang
128%welcome bonus sukan
RM1,288cap bonus sukan
RM3,200parlay payout tertinggi dipapar
25%turnover dari sukan

E-sport jalan atas slip yang sama

Dota 2, Mobile Legends, Counter-Strike dan Valorant diharga sebelah bola, bukan dalam section berasingan yang anda kena isi. Handicap map dan total berkelakuan macam market lain, dan satu kemenangan balik ke baki yang sama macam payout slot.

SABA Sports, SBOBET, CMD368, BTI, IBC MaxBet dan TF Gaming bekalkan harga merentas semua tu. Casino EZSPIN jalankan dia atas satu login.

Isi satu slip, dan ambil duit balik

RM20 deposit paling kecil dan dia sampai ke sportsbook semudah dia sampai ke reel. DuitNow, Touch 'n Go, GrabPay, Boost dan FPX semua masuk dalam bawah satu minit, dan itu lagi penting atas match yang dah kick-off dari atas game slot.

Withdraw mula RM50 dan ambil lebih kurang empat minit, sampai RM80,000 sehari kat tier paling atas. Ceiling setiap tier tercetak kat halaman VIP EZSPIN.

Nombor sukan, tercetak

BendaAngka
Welcome bonus sukan128%
Cap bonus sukanRM1,288
Payout parlay tertinggi dipaparRM3,200
Weighting turnover sukan25%
Rebate harian atas turnover2.2%
Deposit minimumRM20

Odds tu harga, bukan ramalan

Satu harga bagitau anda apa market fikir sesuatu tu berbaloi sekarang, dan dia bergerak bila duit masuk. Takde apa kat EZSPIN yang akan bagitau anda macam mana satu match pergi, dan mana-mana laman yang buat tu tengah jual anda benda lain bukan bet.

Apa yang kami boleh cetak ialah kira-kira dia: 128% sampai RM1,288 untuk welcome sukan, weighting 25% atas turnover sukan, rebate 2.2% tiap malam, dan RM50 sebagai lantai payout.

Bet satu match dari baki ringgit yang sama

Taruhan sukan dalam talian kat sini jalan atas wallet yang sama dengan reel, jadi satu taruhan bola sepak dan satu spin tarik dari satu angka MYR. Bonus selamat datang sukan 128% sampai RM1,288, parlay tertinggi bayar sampai RM3,200, dan turnover sukan kira 25%.

Platform taruhan sukan dinilai atas dua benda: odds dia dan masa dia bayar. Kami tulis yang kedua, RM50 keluar dalam empat minit. Judi online kat Malaysia takde lesen tempatan, jadi EZSPIN pegang lesen luar negara. Sambungan ke akaun guna penyulitan SSL 256-bit, sama macam app bank anda.

Pasaran taruhan paling sibuk tu bola sepak: perlawanan bola sepak liga besar, taruhan langsung masa game tengah jalan, dan pasaran handicap. Kalau anda cari pasaran EPL, Liga Super, BWF World Tour atau Uber Cup, check senarai pasaran dalam akaun sebelum anda letak taruhan, sebab senarai tu yang muktamad. Basketball macam NBA, EuroLeague dan FIBA pun sama, check dulu.

E-sports kami Mobile Legends, Dota 2, Counter-Strike dan Valorant, dan senarai penuh pasukan dan liga ada dalam akaun. Mudah alih ke desktop, EZSPIN menawarkan rangkaian pasaran yang sama, dan aplikasi dia bawa senarai yang sama macam browser. Payment methods: DuitNow, Touch 'n Go, GrabPay, Boost dan FPX. Takde crypto, dan takde pakej free bet.

Parlay berbaloi berapa dan kos berapa

Parlay kali odds setiap leg, jadi return panjat laju dan peluang kutip jatuh sama laju. Kami bayar sampai RM3,200 kat atas sekali, dan sukan sumbang 25% dari stake ke kiraan bonus. Takde outcome dijanji atas mana-mana taruhan.

Single clear lagi slow tapi masuk lagi kerap, dan main yang waras tu tentukan dulu anda buat yang mana. Senarai promosi EZSPIN tunjuk offer mana pakai atas stake sukan.

Di mana lesen tu berdiri, satu paragraf

Taruhan dalam talian kat Malaysia takde lesen tempatan dan kami tak pura-pura sebaliknya: judi online kat sini bawah lesen luar negara. Satu taruhan online settle dalam ringgit, aplikasi bawa kad yang sama macam browser, dan platform taruhan sukan kami dinilai atas masa bayar.

Soalan yang player tanya

Sukan apa boleh bet kat EZSPIN?

Bola sepak, basketball, badminton dan e-sport, termasuk Dota 2, Mobile Legends, Counter-Strike dan Valorant.

Bonus sukan sama dengan bonus kasino?

Tak. Sukan bayar 128% cap RM1,288; match kasino bayar 150% cap RM2,880.

Berapa banyak bet sukan kira untuk bonus?

Dua puluh lima peratus turnover. Main slot kira 100% kalau nak clear bonus.

Berapa payout parlay tertinggi dipapar?

RM3,200 kat hujung atas range. Dia maksimum yang dipapar, bukan janji pasal mana-mana slip.

Satu wallet ringgit, 128% untuk welcome sukan dan lantai payout RM50. Buka akaun dan bet satu match malam ni.Claim 150% sekarang